7 лютого Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, дала можливість оператору "Інтертелеком" дострокове впровадження нової технології рухомого мобільного зв'язку (IMT) і дала згоду на дострокову зміну технології CDMA-800 на радіотехнологію «міжнародний рухомого (мобільного) зв 'зв'язок IMT» у використовуваних CDMA діапазонах. НКРЗІ вирішила видати операторові ліцензію на використання ресурсу для дострокового впровадження на дев'ять років (до 1 квітня 2029). Видача ліцензії повинна була відбутися після внесення відповідної оплати (~ 195 000 000 грн).

 

Згідно з чинним законодавством, у оператора було 30 календарних днів для оплати ліцензії. У разі відсутності підтвердження оплати, відповідно до закону, анулює рішення про видачу ліцензії. Оплатиту ліцензію "Інтертелеком" повинен був до 10 березня. Але цього не сталося.

 

Голова НКРЗ Олександр Животовський в коментарі НВ Бізнес повідомив, що Нацкомісія не отримала від оператора "Інтертелеком" підтвердження оплати за ліцензію. Животовський зазначив, що зараз в НКРЗІ «визначаються щодо подальших кроків».