Увага!

Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами (Нова Пошта) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд.
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, і так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося по телефону вашого менеджера.


Способи доставки

 

Новая Пошта

За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 40 грн.).

Вартість доставки потрібного Вам товару, Ви можете дізнатися у нашого менеджера при оформленні замовлення.

 

Самовивіз з нашого магазину

З магазину м. Суми, пл. Незалежності 10. З 10:00 до 16:00, після узгодження замовлення з менеджером.
Оплата: готівкова, безготівкова.


Способи оплати

 

Готівкова - Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України.
Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

 

Visa и MasterCard - Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою * Visa і MasterCard без комісії.
Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
після оформлення замовлення на сайті Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.
З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.
Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.
* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

 

Безготівковими - Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином:
після оформлення замовлення менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом с товаром.