Ласкаво просимо до інтернет-магазину "5G.IN.UA"! Ми є лідерами у наданні 3G/4G/T2 обладнання та послуг мобільного доступу до Інтернету та ТВ мовлення.

 

Наш інтернет-магазин був запущений у 2015 році під доменом intertelecom.in.ua, а в серпні 2020 року ми перейшли на доменне ім'я 5g.in.ua. На сьогоднішній день ми є багатофункціональною платформою для комплексних рішень з підключення швидкісного Інтернету та доступу до телевізійних технологій.

 

Наша головна мета - забезпечити нашим клієнтам якісний Інтернет. Тому ми індивідуально підбираємо обладнання, оператора та тариф для кожного клієнта. Якщо потрібно, ми готові замінити обладнання, щоб гарантувати найвищу якість роботи Інтернету для наших клієнтів.

 

Ми прагнемо залучити до 4G/3G Інтернету кожну особу, яка звертається до нас, та повністю задовольнити потреби як в домашньому, так і в бізнесовому середовищі, використовуючи бездротові технології.

 

В нашому асортименті представлено широкий вибір 3G/4G модемів, мобільних WiFi роутерів та готових комплектів для стабільного та швидкісного Інтернет-підключення.

 

Ми співпрацюємо тільки з надійними та перевіреними дистриб'юторами та виробниками, тому ви, як наш клієнт, можете бути впевнені в гарантійних зобов'язаннях. Ми швидко приймаємо рішення про повернення або заміну обладнання, часто виконуючи їх упродовж 2 днів. Ми прагнемо зробити процес обслуговування наших клієнтів максимально зручним та швидким.

 

Команда нашого інтернет-магазину складається з професіоналів, які мають багаторічний досвід у сфері мобільного зв'язку та Інтернету. Ми завжди стежимо за останніми тенденціями та новинками у галузі, щоб пропонувати нашим клієнтам найсучасніше обладнання та рішення.

 

Крім того, ми пишаємося своїм високопрофесійним підходом до обслуговування клієнтів. Наша команда підтримки готова відповісти на всі ваші запитання, надати консультацію щодо вибору продукту та допомогти вирішити будь-які технічні проблеми.

 

Ми також регулярно оновлюємо наш блог та ресурси, щоб надавати корисну інформацію щодо нових технологій, поради з налаштування та оптимізації мережі, а також огляди та рекомендації щодо наших продуктів.

 

Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин "5G.IN.UA" для ваших потреб у сфері мобільного зв'язку та Інтернету. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити вам якісні продукти, перевірений сервіс та задоволення від швидкого та надійного Інтернет-з'єднання. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями або запитами, і ми з радістю допоможемо вам.