Інтернет-магазин "5G.IN.UA" - ми є лідером в надання 3G / 4G / CDMA / T2 обладнання, послуг мобільного доступу до мережі Інтернет та ТВ мовлення.

 

Інтернет магазин запущений в 2015 р. на домені intertelecom.in.ua, а в серпні 2020 роки перейшов на доменне ім'я 5g.in.ua, у даний час є мультиопціональним майданчиком для комплексних рішень по підключенню швидкісного інтернету і доступу до телевізійних технологій. 

 

Наша мета підключити клієнтам якісний інтернет. Тому ми індивідуально підбираємо: обладнання, оператора і тариф для кожного клієнта. Якщо потрібно, ми робимо заміну обладнання, заради того, щоб отримати найвищу якість роботи інтернету у клієнта.

 

Ми прагнемо залучити до 4G/3G/CDMA Інтернету кожного, хто до нас звернувся і на 100% вирішити будь-яке завдання як для дому, так і для бізнесу у рамках бездротових технологій.

 

На даний час представлений широкий асортимент 3G/4G модемів, мобільних WiFi роутерів і готових комплектів для підключення стабільного, а головне швидкісного інтернету.

Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними дистриб'юторами та виробниками, тому Ви як наш покупець можете не турбується про гарантійні зобов'язання, всі рішення про повернення або заміни обладнання часто приймаються в термін до 2 днів.

 

Вас обслуговує ФОП Морозов Віктор Олександрович