З метою розширення доступу до швидкісного мобільного інтернету оператор «Київстар» запропонував нове ексклюзивне рішення, яке може замінити фіксований інтернет: стартовий пакет з тарифним планом «Київстар Домашній 4G».

В цьому тарифному плані абоненти отримають безлімітний доступ до мобільного інтернету за стандартом 4G / LTE, а це:

  • відсутності обмеження на кількість використовуваного дата-трафіку;
  • відсутність обмеження швидкості передачі даних;
  • доступ до всіх дозволених в Україні онлайн-ресурсів (файлообмінники тощо).

 

Особливо відзначимо, що згідно з умовами тарифного плану, доступ до мобільного інтернету надається тільки в мережі 4G LTE.

На думку оператора, швидкість мобільного інтернету в мережах 4G дозволить використовувати цей стандарт як заміну домашньому фіксованого інтернету. Головна перевага нового продукту Київстар для користувачів - значне скорочення витрат грошей і часу на забезпечення доступу до інтернету там, де немає можливості підключитися до фіксованої мережі або вартість такого підключення занадто висока. Для роботи домашньої Wi-Fi-мережі користувачам необхідно лише придбати комплект 4G обладнання зі стартовим пакетом «Київстар Домашній 4G».

 

Вартість пакета послуг становить 155 гривень на місяць, а абонентська плата знімається кожен перший день наступного місяця. Якщо абонент придбав роутер і активував USIM-карту, наприклад, п'ятого вересня, то до першого жовтня послуга буде надаватися безкоштовно.