Сучасні оператори мобільного зв'язку і провайдери мережі інтернет, не перестають тішити своїх абонентів розширеними можливостями і новими технологіями, за рахунок яких забезпечується не тільки стабільність, але і високу якість зв'язку. Приємною новиною 2020 року стало те, що з квітня, компанія «Інтертелеком» розпочинає впроваджувати стандарти якісного зв'язку 4-го покоління, 4G LTE.

 

Таке рішення було розроблено та винесено Національною комісією, що регулює сферу зв'язку на території України. Це дозволить компанії «Інтертелеком» отримати державну ліцензію на використання LTE і почати активну розвивати мережу на території майже всієї нашої країни.

 

«Інтертелеком» впроваджує 4G LTE - чого очікувати абонентам?

 

Новина про впровадження нових стандартів зв'язку викликала у абонентів суперечливі почуття, тому що поряд з приємним передчуттям, деякі почали перейматися про підвищення вартості послуг. Чому плани компанії «Інтертелеком» про впровадження 4G LTE, це позитивна новина для нових і постійних абонентів?

  • 1) За рахунок того, що Кабінет міністрів прийняв рішення розподілити радіочастотний спектр в діапазоні 800-900 МГц між 4-ма провідними операторами, покриття з широкосмуговим і високоякісним мобільним інтернетом охопить до 85% території України.
  • 2) Після отримання «Інтертелекомом» ліцензії, почнеться процес налаштування мереж, монтажу нового сучасного обладнання, установки фільтрів частоти на базових станціях і перемикання діючих каналів. Якість зв'язку при цьому не постраждає, тому що фахівці обіцяють стежити за нівелюванням і зниженням всіх втрат і затухання сигналу мережі.
  • 3) Керівництво компанії запевняє абонентів, що перехід на 4G LTE стандарти, не вплине на вартість послуг, оскільки вони як і раніше будуть відрізнятися доступністю і дешевизною. В рамках переходу зі стандарту CDMA на LTE, більшості абонентів будуть запропоновані спеціальні акції та програми, що дозволяють виконати підключення нового обладнання і налаштувань без шкоди для сімейного бюджету.

 

Дешевизна і доступність зв'язку та інтернету від компанії «Інтертелеком» також буде забезпечена за рахунок того, що послуги будуть як і раніше надаватися в стандарті CDMA, поряд з впровадженням нових технологій. Завдяки цьому, користувачі, яким потрібен високошвидкісний інтернет, зможуть відразу ж скористатися новими стандартами, а ті, хто хоче економити власні кошти, отримають можливість і далі користуватися звичними тарифними планами і наданої якісним та стабільним зв'язком, за прийнятну і адекватну вартість.