Набридло шукати мережу або покриття просто не дістає до селища? Вийшли на природу, але забули про важливе файлі, який відправив бос? Wi-Fi модем допоможе впоратися з усіма проблемами, якщо мобільне підключення через смартфон занадто слабке.

ZTE AC3633 відноситься до пристроїв нового покоління, заснованих на стандартах роботи EVDO REV.B. Являє собою 3G модем з підключенням до WiFi і працює на швидкості до 14,7 Мбіт / с (в мережі оператора Інтертелеком). Радіус дії досягає до 15 метрів, тому користувач отримує швидкісний Інтернет і стабільну роботу на вказаній відстані. Якщо покриття не стабільно або не досягає потрібної точки, в WiFi модемі Інтертелеком присутній роз'єм для підключення зовнішньої антени.

 

Технічні характеристики

 

Рік випуску ZTE AC3633 датується 2015 року, коли на ринок активно стали виходити девайси подібного типу. Модем відразу ж завоював увагу клієнтів оператора «Інтертелеком», оскільки володіє досконалими параметрами для роботи за містом.

Корпус виконаний з пластика і зовні представляє невелику флешку. Компактний модем можна використовувати всюди, де є погана доступність зв'язку та підключення до Інтернету. Офіційна продукція відрізняється фірмовим логотипом, розміщеним посередині корпусу. Напис Wi-Pod, поруч з якою розміщені два світлодіодні індикатори. Один з яких відображає роздачу бездротового з'єднання, другий же - підключення.

Пристрій підтримує такі стандарти зв'язку, як CDMA Rev.A, CDMA Rev.B +. Працює з сучасними операційними системами від WindowsXP до 10, MacOS і платформи смартфонів: Android і iOS. У стандартну комплектацію входить інструкція, коробка і сам роздавальник.

 

 

Додаткові можливості

 

WiFi модем Інтертелеком має вбудований слотом для зовнішнього накопичувача (MicroSD). Крім роботи, як флешки або картридера, пристрій може зберігати в собі файли для подальшої відправки в мережу Інтернет. На задній частині девайса розташовані технічні дані, що свідчать про максимальному і допустимому напрузі для роботи. Там же знаходиться роз'єм для підключення антени.

Сфера застосування: автомобілі, заміські будинки, села і селища, території зі слабким покриттям

 

 

Переваги

ZTE AC3633 – це можливість працювати, дивитися фільми і спілкуватися в Skype, навіть через мобільний інтернет. Завдяки встановленим стандартам підключення, пристрій здатний швидко передавати дані і отримувати. Основні переваги укладені в:

  • Підключення декількох пристроїв. Wi-Fi роздавальник надає доступ відразу декількох пристроїв. Наприклад, ноутбук і смартфон (можливість підключити до дев'яти девайсів одночасно);
  • Стабільне підключення навіть на 15-ти метрах. Навіть багато стаціонарні роутери не можуть похвалитися таким радіусом дії;
  • Компактність. Девайс поміщається в кишеню або гаманець;
  • Підходить для постійного підключення поза зоною дії покриття оператора «Інтертелеком»;
  • Простота використання. Досить підключити модем і почекати автоматичної настройки драйвера


Підключити WiFi модем Інтертелеком можна практично до будь-якого пристрою: планшету, телевізора, комп'ютера, ноутбука і навіть зарядного з USB-виходом. В такому випадку, користувач отримує потужний роздавальник, що працює до 25 метрів. Модем часто позиціонують з точки зору, як мобільний 3GWiFi, тому що підключення до Інтернету відбувається відразу.


Користувач отримує відразу два пристрої в одному: з одного боку - це модем, здатний показувати високу швидкість мережі, з іншого - ефективний роздавальник. Купуючи таке обладнання, майбутній власник може не хвилюватися про наявність додаткових драйверів або програм. Роутер самостійно знайде необхідні програмні компоненти. Крім використання в умовах низької видимості мережі, часто використовується як роздавальник для автомобілів.
Єдиним істотним недоліком є ​​відсутність власного харчування. Це означає, що без додаткового пристрою (ноутбука або планшета) модем не буде працювати. Але цю проблему можна просто вирішити, підключивши його у звичайній портативного акумулятора (PowerBank).

 

 

Де придбати

 

Устаткування відповідає сучасним потребам користувачів: висока швидкість, компактність і можливість підключення великої кількості пристроїв. На відміну від інших моделей, по типу Huawei EC315, показує стабільну роботу при будь-яких умовах. Окрему увагу займає невелика антена, здатна ловити сигнал і передавати його на будь-який вид комп'ютерної техніки.

 

Придбати можна в офіційному магазині або у дилерів. Комплектація включає в себе керівництво користувача, тому з подальшою експлуатацією проблем виникнути не повинно. Якщо ж інструкція була загублена - її можна знайти на офіційному сайті розробника, скачавши або роздрукувавши на паперовий носій.

 

Вартість пристрою відповідає якості, а клієнт може підібрати абсолютно будь-який тарифний план. Незважаючи на швидку швидкість, тарифікація проводиться за встановленими розцінками на сайті оператора. Користувач може підібрати систему одноразової оплати, за п'ять днів або за десять. Таким чином, можна заощадити на доступі до Мережі, володіючи високошвидкісним підключенням.