Телеком-оператор «Інтертелеком» повідомив про обмеження у функціонуванні його послуг в ряді областей країни. Про це було Оголошень на сайті оператора.

Зміни стосуються Львівської, Волинської, Тернопільської, Рівненської, Донецької, Луганської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей.

 

На сьогоднішній день компанія «Інтертелеком» своєчасно виконала всі взяті на себе зобов'язання з проведення радіочастотного рефармінг, пов'язаного із звільненням частини свого радіочастотного ресурсу для подальшого впровадження стандарту зв'язку E-GSM і запуску проекту LTE-900 іншими операторами мобільного зв'язку.

 

Протягом тривалого часу компанія «Інтертелеком» перебувала в процесі пошуку і залучення інвестиційної фінансової підтримки, що дозволило б організувати розгортання національних мереж LTE і впровадження інноваційних сервісів, що відповідають сучасним вимогам до якості надання послуг і споживчим очікуванням. Однак, тривала ситуація з карантинними обмеженнями і подальше поширення пандемії COVID-19, а також загальна економічна нестабільність в країні і світі не дозволила компанії реалізувати фінансові домовленості з зацікавленими інвесторами і зробити у встановлені терміни оплату вартості ліцензії на використання технології LTE.

 

ТОВ Інтертелеком змушений переглянути свою стратегію розвитку. Її основними елементами стане відмова від частини радіочастотного спектру, що використовується в даний момент компанією, оптимізація своєї радіо і транспортної мережі в ряді регіонів, а також впровадження та активний розвиток додаткових інноваційних IT сервісів.

 

Описані кроки дозволять спрямувати всі зусилля компанії на розвиток елементів нової інфраструктури в регіонах з великою концентрацією абонентської аудиторії, а також поліпшити якісні характеристики наданих голосових і інтернет сервісів.