На даний момент є два типи підключення коаксіального кабелю до антени.

  • Пряме підключення - коли коаксіальний кабель зачищається, але F-коннектор на нього не надівається, а відразу кабель фіксується на антенній платі, як на фото.

  • Підключення за допомогою F-з'єднувачів - на коаксіальний кабель накручується F-коннектор, після чого вже прикручується до F-роз'єму антени.

Антена кріпиться вище за дах мінімум на 1 метр. Антена повинна бути встановлена в місці, де є пряма видимість до антен базової станції 3G / 4G (тобто не спрямована в стіну). Рекомендуємо для монтажу антени використовувати трубу діаметром до 4.5 см. Так як в комплекті 10-15 м. коаксіального кабелю, ви повинні самостійно вибрати оптимальне місце для установки і монтажу антени. Закріпіть антену, направивши до найближчої базової станції мобільного оператора.

1. Монтаж однієї спрямованої антени - досить простий, закріпіть антену за допомогою хомута на трубі або щоглі. Попередньо підключивши до неї коаксіальний кабель (п. 2.1). Переконайтеся, що ви зможете змінювати напрямок антени для налаштування сигналу мережі, а також в можливості повної фіксації конструкції.

2. Монтаж двох направлених антен за технологією MIMO - на кронштейн закріпіть обидві спрямовані антени. Підключіть до кожної антени по коаксіальному кабелю. Закріпіть кронштейн з антенами на трубі або щоглі. При цьому поляризація кожної антени щодо вертикалі зсунута на 45 °, а відносно один одного - 90 °. Переконайтеся, що ви зможете змінювати напрямок антен для настройки сигналу мережі, а також в можливості повної фіксації конструкції.

3. Монтаж панельної MIMO антени - за допомогою F-з'єднувачів підключіть два відрізки коаксіального кабелю до антені. За допомогою хомута закріпіть антену на трубі або щоглі. Поляризація антени може бути двох видів: вертикальна/горизонтальна або похила під 45 °. Дивіться картинку нижче.

Увага! При вертикальній/горизонтальній поляризації необхідне певне підключення кабелів:

• Підключіть перший кабель за допомогою F-перехідника в роз'єм по середині антени, а другий кінець з перехідником під модем підключіть в 1 (перший) роз'єм в модемі (він позначений цифрою - 1);

• Підключіть другий кабель за допомогою F-перехідника в роз'єм зверху антени, а другий кінець з перехідником під модем підключіть у 2 (другий) роз'єм в модемі (він позначений цифрою - 2);