З одного кінця коаксіального кабелю зніміть 1 см білої ізоляції (використовуйте ніж - Будьте обережні, всі ваші дії тільки на вашій відповідальності), ви побачите внутрішній екран кабелю з обплетення (тонкі вусики), не відривайте їх, а опустіть вниз на зовнішню ізоляцію кабелю. Відріжте ножем внутрішню ізоляцію центральної жили (з білого поліетилену з фольгою) і накрутіть на кабель F-коннектор. Зверніть увагу, що в залежності від типу антени, накрутка F-коннектора може бути, як з обох сторін кабелю, так і з однієї.

Увага: переконайтеся, що при накручування F-коннектора екран кабелю (з фольги або обплетення) не стикається з центральною жилою. Це призведе до повної втрати сигналу!

Чорний антенний перехідник необхідно накрутити F-роз'ємом на підготовлений кінець коаксіального кабелю з F-коннектором безпосередньо у вашому приміщенні.

Зверніть увагу, що даний пункт призначений тільки для комплектів з WiFi роутером Netis і 4G модемом Huawei!

Перш за все необхідно ПРАВИЛЬНО підключити сім-карту вашого оператора в модем Huawei, для цього необхідно використовувати стандартну сім-карту повноформатного зразка, якщо сім-карта з рамками, то обидві рамки повинні бути надіті. Підключати необхідно скошеним кутом назовні і контактами вниз.

Після того як ви вставите сім-карту, підключіть антенні перехідники до модема Huawei. Збоку модему є дві заглушки, відкрийте їх і підключіть в них перехідники. Якщо перехідник один, то підключайте його в роз'єм № 1 (ближче до USB порту модему).

Підключіть модем Huawei в USB порт Wi-Fi роутера Netis. Тільки після цього підключіть пристрій в мережу 220.